- AKUKATE - SVAPO for SKYsmoke - püütoninahast pruun

Tasuta transport
Osale

AKUKATE - SVAPO for SKYsmoke - püütoninahast pruun

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Kirjeldus

Detailid

Koostöös rahvusvaheliselt tuntud Itaalia käsitööfirmaga Officine SVAPO Milan pakume teile Püütoni ja Kobra nahast e-sigareti aksessuaaride sarja, mis on valminud Milano parimate käsitöömeistrite osavate sõrmede vahel ja loodud sobimaks kokku just SKYsmoke’i enimmüüdud toodetega! Ussinahk on aegumatu, vastupidav ja „alati moodne“ disainimaterjal, mille väärtus ja populaarsus on aastatega pigem kasvanud kui kahanenud! Itaalia disainerid ja käsitöömeistrid on kasutatud tootmisel vaid kvaliteetset ja unikaalset ussinahka, mille kvaliteet ja vastupidavus on tuntud üle maailma.  SKYsmoke’i tooteliini tarbeks eraldi välja selekteeritud  materjalid, nagu Indoneesia püütoninahk ja Taimaalt pärit kobra, on loonud seeria pilkupüüdvaid aksessuaare ning oleme kindlad, et suur värvivalik ja hoolikalt valitud parimad ussinahad rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused!  Patenteeritud lock-on süsteem ja vastupidav tarbijasõbralik materjalivalik muudab teie olemasoleva SKYsmoke’i e-sigareti unikaalseks ja soliidseks tooteks, mida tarbivad nii maailma tippartistid kui sportlased! SKYsmoke teavitab uhkusega, et alates 2013. a talvest oleme me OFFICINE SVAPO ametlik partner ja suudame pakkuda eritellimusel loodud kvaliteetseid ja unikaalseid SVAPO aksessuaare nüüd ka oma klientidele.
NB! Tootmisel kasutatavad nahktooted on tulnud otse maokasvatustest ja kõik nahad on kontrollitud ning sertifitseeritud! 

NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood 4742541007068
Värv Ei
Kujundus Ei
Suurus Ei
Kangus Ei
PG/VG Ei
Traadi paksus Ei

Arvamused

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru