AKUKATE - SVAPO for SKYsmoke - sisalikunahast pruun/valge

Tasuta transport
Osale

AKUKATE - SVAPO for SKYsmoke - sisalikunahast pruun/valge

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Kirjeldus

Detailid

Koostöös rahvusvaheliselt tuntud Itaalia käsitööfirmaga Officine SVAPO Milan pakume teile sisaliku nahast e-sigareti aksessuaaride sarja, mis on valminud Milano parimate käsitöömeistrite osavate sõrmede vahel ja loodud sobimaks kokku just SKYsmoke’i enimmüüdud toodetega! Sisalikunahk nagu maonahk on aegumatu, vastupidav ja „alati moodne“ disainimaterjal, mille väärtus ja populaarsus on aastatega pigem kasvanud kui kahanenud! Itaalia disainerid ja käsitöömeistrid on kasutatud tootmisel vaid kvaliteetset ja unikaalset sisalikunahka, mille kvaliteet ja vastupidavus on tuntud üle maailma.  SKYsmoke’i tooteliini tarbeks eraldi väljaselekteeritud Lõuna-Ameerikast pärit sisalikunaha kirgas ja mitmekesine värvivalik rahuldab kindlasti ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused!  Patenteeritud lock-on süsteem ja vastupidav tarbijasõbralik materjalivalik muudab teie olemasoleva SKYsmoke’i e-sigareti unikaalseks ja soliidseks tooteks, mida tarbivad nii maailma tippartistid kui sportlased! SKYsmoke teavitab uhkusega, et alates 2013. a talvest oleme me OFFICINE SVAPO ametlik partner ning suudame pakkuda eritellimusel loodud kvaliteetseid ja unikaalseid SVAPO aksessuaare nüüd ka oma klientidele.
NB! Tootmisel kasutatavad nahktooted on tulnud otse sisalikukasvatustest ja kõik nahad on kontrollitud ning sertifitseeritud! 

NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood 4742541008102
Värv Ei
Kujundus Ei
Suurus Ei
Kangus Ei
PG/VG Ei
Traadi paksus Ei

Arvamused

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru