ELGERY GROUP OÜ


  • Aadress: Kiisa 8, Tallinn,11313, Eesti
  • Telefon: +372 60 98 505
  • Mobiil : +372 56 082 471
  • E-mail: info @ e-sigaret.ee
  • Reg Nr.: 12146401
  • KMKR: EE101480118

 • SEB Pank EE501010220205374220
 • SWIFT/BIC EEUHEE2X
 • IBAN EE501010220205374220
E-sigaretipood

Võtke meiega ühendust

Teie andmed

Sõnum

* Kohustuslikud väljad

ETTEVÕTTEST


Eestis tegutsev jaekaubandusettevõte ELGERY GROUP OÜ on turul tegutsenud aastast 2008 ja olnud suurim ning eelistatuim e-sigareti toodete jaemüüja Eestis! Klientide ja meedia vahendusel on ELGERY GROUP OÜ tuntud rohkem just üldtuntud jaekaubandusketi E-SIGARETIPOOD ja veebikaubandusportaali E-SIGARET.EE omanikuna.

Olles esimene ettevõte kes tutvustas Eesti Tarbijale terminit E-Sigaret, sai meie missiooniks pakkuda kvaliteettooteid Euroopast, mille kontseptsioon vastab jaemüügi tingimustele ning E-SIGARETIPOELE omasele standardile. Rahvakeeli peab E-SIGARETIPOES müüdaval tootel olema kirjeldusele vastav kvaliteet ja riigi seadusandlusele vastav ning kliendisõbralik garantii/klienditoe pakett! Loomulikult on eelduseks ka toote piisav tuntus, mis looks toote kohta piisava kuvandi ja adekvaatse infobaasi, mis omakorda on ülimalt vajalik töövahend meie töökale klienditeenindus meeskonnale. Sellega seonduvalt on E-SIGARETIPOOD pakkunud läbi aegade erinevaid üldtuntud maailma kaubamärke nagu SKYsmoke,VAPEIT, Teke It, Easy to vape, Sedansa, Janty, D´Light, PUFF, Officine Svapo, MINI ELECTRONICAL CIGARETTE jne.


ELGERY GROUP OÜ soovib alati säilitada olemasolevat turuliidri positsiooni, pakkudes parimat klienditeenindust ja uuenduslikke lahendusi.
Meie eesmärk, suunduda tootekesksest ettevõttest kliendivajadustest juhitud teenindusettevõtteks ehk parimaks partneriks, mis loob läbi kliendisuhete, väärtust mõlemale poolele, on saavutatud ning selle tulemusel väärtustavad E-SIGARETIPOE töötajad koostööd ning ühtseid klienditeenindusele orienteeritud põhimõtteid. Meie organisatsiooni põhiväärtusteks on kliendikesksus, usaldusväärsus ja kaasaegsus.KOOSTÖÖPARNERITELE


ELGERY GROUP OÜ on suurim e-sigarettide, e-vedelike ja e-sigareti tarvikute importija, vahendaja ning jaemüüja Eestis! ELGERY GROUP ettevõtete hulka kuulub 4 partnerettevõtet, mis tegutsevad 3 riigis. Meie meeskonda kuulub kokku üle 50 inimese!

Eesti ettevõtte ELGERY GROUP OÜ tegevusalaks on import, eksport ning hulgimüük, tehes koostööd üle 550 kohaliku hästivarustatud partneriga. Meie pikaajaliste partnerite hulka kuuluvad näiteks SELVER AS, RIMI FOOD AS , Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Stockmann AS, Grossi kaubad, Eesti Post, Hansapost, jne.
ELGERY GROUP OÜ edu valem on seotud meie professionaalse, motiveeritud ning ennast arendava meeskonna koostöös, kes seavad alati esikohale just kliendi vajadused! Lähtudes kliendi soovidest selekteerib ning tagab meie usin meeskond alati usaldusväärse, kvaliteetse ja ajakohase tootevaliku ja sellele läbimõeldud turunduse!
Sotsiaalprojektidega tihedalt seotud ELGERY GROUP OÜ on võtnud oma tiiva alla nii mõnegi andeka Eesti sportlase, olles sponsoriks Kalevi korvpalli meeskonnale, toetades Eesti võrkpalli ja rannavolle arengut ning olles toeks noorele ja andekale Eesti moto sportlasele „ SKYsmoke DRIFT team“-ina.