E-vedelik SKYsmoke 50/50 SKYbooster

Tasuta transport
Osale

E-vedelik SKYsmoke 50/50 SKYbooster - 10ml

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

* Kohustuslikud väljad

Kirjeldus

Detailid

SKYsmoke 50/50 SKYboosteri näol on tegemist ilma lõhna- ja maitselisanditeta baasvedelikuga (50PG/50VG), mis sobib näiteks neile, kes ei eelista e-sigareti aurus äratuntavaid lõhnu ega maitseid või soovivad veipimisel lihtsalt vaheldust. Samas võib Skybooster olla ideaalseks abivahendiks erinevatele maitsetele kanguse lisamisel ning ise vedeliku segamisel. Proovi koos Skyboosteriga erinevad SKYsmoke aroomilisandeid!

SKYsmoke 50/50 seeria vedelikud ühilduvad ideaalselt kõige populaarsemate turul olevate e-sigarettidega. Seeria on suunatud MTL (suust kopsu) ning DL (otse kopsu) veipijatele. Ideaalne toode tarbijale, kes testib juba otse kosu veipimist ning soovib kogeda intensiivset maitset ning palju auru. Veidi teistsuguse algainete osakaaluga toob 50/50 seeria tarbijateni kõik lemmikud CLASSIC seeriast, pakkudes juurde erilisi ning huvitavaid maitsekoosluseid. Seeria sobib kõigile – pakkudes naturaalseid maitseelamusi e-sigaretiga alustajale ning rahuldades ka teadliku veipija vajadusi, kes otsib huvitavaid maitsekoosluseid. Vedelikes on kasutatud põhiliselt looduslikke aroomi lisandeid. VG 50% sisaldus toodab intensiivselt auru ning tagab pehme ning intensiivse maitsega mahvi, sobitudes ideaalselt erinevate e-sigareti tüüpide ning MOD seadmetega. Saadaval kangustes 0mg, 6mg ja 12mg. 50PG/50VG.

NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood E-liquid SKYsmoke 50/50 SKYbooster - 10ml
PG/VG 50PG/50VG
Traadi paksus Ei

Arvamused

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru