E-vedelik SKYsmoke CLOUDS Apple Strudel Cake - 10ml

Tasuta transport
Osale

E-vedelik SKYsmoke CLOUDS Apple Strudel Cake - 10ml

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

* Kohustuslikud väljad

Kirjeldus

Detailid

Nagu vanaema õunakook - kreem, magus-hapu õun ning täpselt õige kogus kaneeli. Puhas, kreemine ning ehe maitseelamus garanteeritud.

SKYsmoke CLOUDS seeria on loodud mõeldes veipijale, kes soovib kogeda erilisi maitseelamusi. Kõik SKYsmoke CLOUDS seeria e-vedelikud on valmistatud kasutades täiesti unikaalseid koostisaineid. Seeria on suunatud eelkõige DL (Direct Lung) ehk otse kopsu stiilis veipijale ning seadmetes, mille takistus on alla 0.5 ohm ning seade on kasutatav suuremal võimsusel või temperatuuri kontrolli režiimis. Selliste omadustega tooted aitavad välja tuua maitsekooslustest täiesti erilisi ning omalaadseid maitsenüansse. Tänu sellisele koostisele toodab e-sigaret suures koguses auru ning veipija saab pehme ning täidlase maitseelamuse osaliseks. Vedelik sisaldab looduslikke- ja kunstlikke aroomi lisandeid – see on tingitud keerukatest ning komplektsetest maitsekooslustest. CLOUDS seeria vedelike puhul kasutatakse kõrgeima puhtusega PG ja VG baasaineid suhtes 70VG/30PG. Vedelikud on saadaval kangustes 3mg ja 6mg.

NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood E-liquid SKYsmoke CLOUDS Apple Strudel Cake - 10ml
PG/VG 30PG/70VG
Traadi paksus Ei

Arvamused

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru