- HUULIK CE4/CE5/CE6 - SVAPO for SKYsmoke - puidust lühike "TUSCAN OLIVE"

Tasuta transport
Osale

HUULIK CE4/CE5/CE6 - SVAPO for SKYsmoke - puidust lühike "TUSCAN OLIVE"

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Kirjeldus

Detailid

Koostöös rahvusvaheliselt tuntud Itaalia käsitöö firmaga Officine SVAPO Milan , pakume teile eksklusiivpuidust e-sigareti aksessuaaride sarja mis on valminud Milano parimate käsitöömeistrite osavate sõrmede vahel ja loodud sobimaks kokku just SKYsmoke enimmüüdud toodetega! Itaalia disainerid ja käsitöömeistrid on kasutatud tootmisel vaid kvaliteetset ja unikaalset puitmaterjali mille kvaliteet ja vastupidavus on tuntud üle maailma. SKYsmoke tooteliini tarbeks eraldi välja selekteeritud  materjalid nagu Cocombolo, Ebony, Ziricote ja Toscana Oliiivipuu ning eelmainitud materjalidest toodetud aksessuaarid, on valmistatud 100% käsitööna ja saabuvad otse Milano Itaalia väike tehastest. Lisaks kvaliteedile on tootjad viimistlemisel mõeldud ka mugavusele ja uudsele disainile! Patenteeritud lock on süsteem ja vastupidav tarbija sõbralik materjalide valik ,muudab Teie olemasoleva SKYsmoke e-sigareti unikaalseks ja soliidseks tooteks. 
OFFICINE SVAPO on Itaalia moetänava High END ehk kvaliteet kaubamärk, kelle käest on tooteid tellinud nii maailma popstaarid kui ka sporditegelased. SKYsmoke teavitab uhkusega , et alates 2013 talvest oleme me OFFICINE SVAPO ametlik partner ja suudame pakkuda, eritellimusel loodud kvaliteetset ja unikaalset lahendust nüüd ka oma klientidele.  

NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood 4742541008300
Värv Ei
Kujundus Ei
Suurus Ei
Kangus Ei
PG/VG Ei
Traadi paksus Ei

Arvamused

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru