- KATTEKOMPLEKT - SVAPO for SKYsmoke - puidust "ZIRICOTE BAMBOO1"

Tasuta transport
Osale

KATTEKOMPLEKT - SVAPO for SKYsmoke - puidust "ZIRICOTE BAMBOO1"

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Kirjeldus

Detailid

Koostöös rahvusvaheliselt tuntud Itaalia käsitööfirmaga Officine SVAPO Milan, pakume teile eksklusiivpuidust e-sigareti aksessuaaride sarja, mis on valminud Milano parimate käsitöömeistrite osavate sõrmede vahel ja loodud sobimaks kokku just SKYsmoke’i enimmüüdud toodetega! Itaalia disainerid ja käsitöömeistrid on tootmisel kasutanud vaid kvaliteetset ja unikaalset puitmaterjali, mille kvaliteet ja vastupidavus on tuntud kõikjal maailmas. SKYsmoke’i tooteliini tarbeks eraldi välja valitud  materjalid, nagu kokobolo, eebenipuu, sirikot ja Toscana oliivipuu ning eelmainitud materjalidest toodetud aksessuaarid, on valmistatud 100% käsitööna ja saabuvad otse Milano väiketehastest Itaalias. Lisaks kvaliteedile on tootjad viimistlemisel mõelnud ka mugavusele ja uudsele disainile! Patenteeritud lock-on süsteem ja vastupidav, tarbijasõbralik materjalivalik muudab teie olemasoleva SKYsmoke’i e-sigareti unikaalseks ja soliidseks tooteks.
OFFICINE SVAPO on Itaalia moetänava kvaliteetkaubamärk, kelle käest on tooteid tellinud nii maailma popstaarid kui ka sporditegelased. SKYsmoke teatab uhkusega, et alates 2013. aasta talvest oleme me OFFICINE SVAPO ametlik partner ja suudame eritellimusel loodud kvaliteetset ja unikaalset lahendust pakkuda nüüd ka oma klientidele.
 

NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood 4742541009307
Värv Ei
Kujundus Ei
Suurus Ei
Kangus Ei
PG/VG Ei
Traadi paksus Ei

Arvamused

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru