SKYsmoke PIPE - Dark wood

Tasuta transport
Osale

SKYsmoke PIIP - tume puit

46,90 €

Toode saadaval ainult E-SIGARETIPOOD esindustes.

Kirjeldus

Detailid

SKYsmoke e-piip on huvitav toode SKYsmoke e-sigarettide kollektsioonis. E-Piibu välimus on äratundmatuseni sarnane tavalise tubakapiibuga, kuid sarnaselt teistele SKYsmoke toodetele, ei ladestu e-piibu kasutamisel tarbija organismi mürkgaase, toksiine ja teisi tubakast pärinevaid kahjulikke kemikaale. E-piibu akud on suure mahutavusega ning ka clear-atomiseerija eluiga on e-piibul nõudliku tarbija ootustele vastav. Tänu võimsatele akudele toodab e-piip ka palju tossu. Ühe täidetud clearomiseerijaga saate e-piipu pahvida terve päeva ning enamgi. Clearomiseerija täitmiseks on vaja eraldi osta juurde e-vedelik. SKYsmoke e-piibu aku kestvus on max. 2 päeva ning clearomiseerija mahutab olenevalt e-piibu tüübist 1,2 ml e-vedelikku. 


SKYsmoke e-piibu stardikomplekt sisaldab:
 •  e-piibu korpus koos huulikuga
 •  900 mAh liitium aku 2 tk
 •  USB-laadija
 •  clearomiseerija ehk aurusti 3 tk (või 2 tk clearomiseerija + piibu jalus) 


NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Omadused ja eelised

Detailid

Eelised:

 • kena puidust piibukujuline plastikhuulikuga e-sigaret
 • stiilne ja eksklusiivne
 • hea mahutavusega aku

Tehniline info:

 • Aku mahutavus: 900mAh
 • Aurusti mahutab 1.2 ml vedelikku

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood 4742541007785
Värv Ei
Kujundus Ei
Suurus Ei
Kangus Ei
PG/VG Ei
Traadi paksus Ei

Arvamused

 1. E-piip on stiilne Review by Sten
  Hinnang

  Kiidan toodet, kuna varem oli mul Hiinast soetatud e-piip, millel oli kuumuti väljas, kuid Skysmoke on leidnud parema lahenduse ja pannud selle sisse. Teeb piibu stiilsemaks. Kaugelt ei saa arugi, et e-piipu tarbin. (Postitatud 30.12.2014)

 2. Kingiidee Review by Evaa
  Hinnang

  Kinkisin vanaisale, kes on piibusõber. Ta oli väga vaimustuses, õppis kasutamise ruttu selgeks. Lisaks ostsin ka prantsuse piibu vedeliku. Kasutab ikka tihti. Huvitav kingitus :) (Postitatud 05.09.2014)

 3. Ainulaadne e-piip turul Review by Oliver
  Hinnang

  ainulaadne on toode ,kuna erinevalt konkurentide tootest , sisaldab toode skysmoke niiskuskindlat mikrokiipi + skysmoke SLIM C clearomiseerijat,mille vastupidavus ja lekkimiskindlus on tagatud ja testitud paljude rahulolevate klientide poolt! Lisaks on tootel manuaalne käivitusmehhanism. paljud mäletavad , et ka eelmisel mudelil oli see nupu süsteem aga toona oli kasutusel puutetundlik , staatilise elektriga käivituv nupp, mis oli aga probleem , sest e-piip kippus käivituma igasuguse kontakti vahendusel. Nüüd on siis asendatud see nupp ( ainukesena SKYsmoke e-piibul ) kummist ja probleemi vaba nupuga! lisaks on toode kokku pandud 3 tehase koostööna,seega A klassi akud ja hea auru tootlus on tagatud! Ärge laske välimusel eenast petta- SKYsmoke tooted on erinevad ja nende puhul on alati kaasatud arendus! seega odavam , sarnase välimusega koopia pole kindlasti samaväärne toode kui SKYsmoke e-piip! (Postitatud 05.09.2014)

 4. Ainulaadne Review by A.
  Hinnang

  Näeb lahe välja, hea kingitus piibumeestele, tossab ka väga võimsalt! (Postitatud 29.08.2014)

 5. toode mis meeldib piibu sõpradele Review by H.M
  Hinnang

  Hea aku, komplektis kohe kõik olemas mis vaja peale vedeliku , soovitan neile just kellele meeldib piipu kasutada tava tubakaga . Hea võimalus proovida tubaka vaba e-piipu. (Postitatud 31.07.2014)

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru

Saadavus esindustes