SKYsmoke SKYPACK

Tasuta transport
Osale

SKYsmoke SKYPACK

36,90 €

21,05 €

Kirjeldus

Detailid

SKYsmoke SKYpack on revulutsiooniline uuendus SLIM e-sigarettide kollektsioonist! Toode koosneb elektroonilisest sigaretist SLIM-C ja kaasaskantavast laadijakarbist AIO. Laadijakarp sisaldab taaslaetavat 1200 mAh polümeer li-ioon akut, mis omakorda laeb Teie e-sigareti akut aja jooksul, mil hoiustate toodet laadija karbis. SLIM-C e-sigareti aku vastupidavus ning clear süsteemiga paak atomiseerija ehk SLIM-C clearomiseerija mahutatavus on suunatud pigem tarbijale, kelle suitsetamisharjumused on tingitud vähemal määral vajadusest ning suuremal määral tegevuse harjumusest. AIO laadimiskarbil olevad 3 värvilised LED tulukesed teavitavad Teid e-sigareti aku laadimistsükli kulgemisest ning tootega kaasas olev USB juhe ja adapter võimaldavad laadida ka enimlevinud mobiiltelefonide akusid.

SKYsmoke SKYpack stardikomplekt sisaldab:
 •  kasutusjuhend
 •  SLIM-C clearomiseerija (aurusti) 2 tk
 •  liitium-ioon aku 2 tk
 •  USB laadija
 •  AIO laadijakarp
 •  multiadapter + juhe 


NB! Suurema valiku SKYsmoke kaubamärgi tooteid ja veel parema ülevaate edasimüüjatest leiate tootja kodulehelt www.skysmoke.eu

Omadused ja eelised

Detailid

Eelised:

 • Komplektis kaks akut ja kaks kuumutit
 • Kaasaskantav akupank
 • Akupangaga saab ka teisi seadmeid laadida
 • Clearomiseerija tüüpi kuumutit kergem täita, kui paaki

Tehniline info:

 • Aku mahutavus: 220mAh
 • Laadijakarbi mahutavus: 1200mAh
 • Clearomiseerija mahutab 1,2 ml vedelikku

Lisainfo

Lisainformatsioon

Laokood 4742541005569
Värv Ei
Kujundus Ei
Suurus Ei
Kangus Ei
PG/VG Ei
Traadi paksus Ei

Arvamused

 1. Hea komplekt Review by Irma
  Hinnang

  Kuna päevas tuleb palju ringi käia, siis on hea, kui kotis on olemas ka laadijakarp. Ei teadnudki varem, et e-sigaretil on laadijakarp, ennem kui e-sigaretipoes käisin ja skypackist kuulsin. Hea reisile kaasa võtmiseks. Aur on ka väga mõnus. (Postitatud 05.09.2014)

 2. Liikuvale veipijale Review by Ev
  Hinnang

  Meeldib väga sigareti suurus. Kena ja väike. Aku laadimine on ka lihtne ja saan seda teha liikumise pealt, tänu laadimiskarbile. Aku kestvus võiks olla küll parem, kuid õnneks on kompektis 2 akut. Lemmik! (Postitatud 30.08.2014)

 3. mugav Review by Kadi
  Hinnang

  Mugav väike e-sigaret, parim pluss on see, et tal on kaasaskantav laadijakarp, seega kui juhtub tänaval et aku saab tühjaks, ei pea koju laadima jooksma, vaid lihtsalt aku laadijakarpi panna. Pigem soovitaks nendele, kes väheb tavasuitsu tarbisid, nii 3-6 suitsu päevas. Sel juhtul peab aku päeva vast küll. Suureks plussiks veel see, et tõmbamise ajal ei pea nuppu vajutama, vaid lihtsalt tõmbama, ning kõik toimib :) (Postitatud 01.08.2014)

 4. Hea komplekt liikuvale inimesele. Review by Henri
  Hinnang

  Kasutan küll lühikest aega seda komplekti, kuid kasutaja kogemus on hea. Akusid saan laadida käigupealt, ükskõik kus ma siis olen või millega tegelen. Laadijakarp on piisavalt kompaktne, et seda kaasas kanda taskus, kui üks aku saab tühjaks panen karpi laadima ja võtan teise aku laadimast. Ainus pisike miinus on see, et aku võiks ehk pisut kauem vastu pidada, seda mulle ka öeldi, et aku on väike, nii et see rohkem minu viga. (Postitatud 31.07.2014)

Hinda ja kommenteeri

Andke oma kommentaar

Ainult registreeritud kasutaja saab kirjutada kommentaari. Palun, logi sisse või registreeru